HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA 
İstanbul 34 Vapur Hizmetleri ve Denizcilik İşletmeciliği , 1993 yılında İstanbul’da ,1989'dan beri denizcilik sektöründe çalışmakta olan Kaptan Mehmet Suat Dinçelek tarafından kurulmuş olup türk yasaları çerçevesinde hizmet vermekte olan bir şirkettir. 


MİSYONUMUZ
İstanbul 34 Vapur Hizmetleri ve Denizcilik İşletmeciliği , armatör-ana acente ,kumanya ve onarım / bakım firmalarının ihtiyacı olan acente botu servisleri ve tali acentelik (transit ve liman) hizmetlerini yerine getirmek amacı ile kurulmuştur.
Şirket bünyesinde bulunan 13 adet motorbotu ile acentelik hizmetleri alanında mürettebat dahil olmak üzere 130 kişiden oluşan uzman kadrosuyla en hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirmektedir.

Gemilere hizmet sağlama konusunda köklü bir geçmişe sahip, Türkiye'nin en eski denizcilik acentelerinden biri olarak kapsamlı ağımız; Büyükdere, Zeyport, Tuzla ve Yalova tersane bölgeleri, Çanakkale Boğazı, Mersin, İzmir ve İskenderun'da stratejik olarak konumlanmış şubelerimiz ve özel mürettebatımızı içermektedir. Bu sayede ihtiyaç duyacağınız her limanda boğaz acentesi, transit acente, tersane acentesi, koruyucu acente veya liman acentesi olarak sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz.


VİZYONUMUZ
Alanında tecrübeli , dürüstlüğü ve disiplini ilke edinmiş uzman kadromuz sizlere doğru, zamanında ve en üst düzeyde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

SEKTÖREL TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN 7/24 0090 530 931 17 30 ve 0090 212 416 77 25 NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRİSİNİZ.

İSTANBUL 34 Uzman kadro, kaliteli ve güvenilir hizmet.