İKMAL HİZMETLERİ

İKMAL HİZMETLERİ

Acente İstanbul 34, Denizcilik Endüstrisi'ne 26 yıldan uzun bir süredir dünya çapında hizmet vermektedir, Karaköydeki ana ofisimizden yönetilen deneyimli  personel ve stratejik bölgelerdeki ofis ağı sayesinde, denizcilik hizmetleri ve tüm sektörel ihtiyaçlarınızı Çanakkale ve İstanbul boğazlarının yanı sıra tüm Türkiye limanlarda sunmakta gurur duymaktadır. 100'den fazla çalışanı ve 10 servis botu ile Çanakkale boğazı, İstanbul Boğazı Tuzla Tersaneler bölgesi, Yalova tersaneler bölgesi başta olmak üzere tüm Türk limanlarında tüm acentelik ve diğer ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmet verilmektedir.

100'den fazla çalışanı ve 10 servis botu ile Çanakkale boğazı, İstanbul Boğazı Tuzla Tersaneler bölgesi, Yalova tersaneler bölgesi başta olmak üzere tüm Türk limanlarında tüm acentelik ve diğer ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmet verilmektedir.

Geminiz nerede olursa olsun, Türkiye ve tüm dünyada güvenle ve rekabetçi fiyatlarla ihtiyaçlarınızı karşılamak için yerel ortaklarımız ile gerekli anlaşmaları yapıyoruz. 7/24 Hizmet veren ofislerimizde kendimize ait botlarımız ve uzman kadromuz ile kumanya, yedek parça, teknik malzeme ikmallerinin yanı sıra personel değişikliği hizmetleri, personel transferleri, teknisyen ve ziyaretçi servisleri ve tüm diğer acentelik hizmetleri için hızlı ve kaliteli hizmet verilmektedir. 

TEDARİK HİZMETLERİ ANLAŞMALARIMIZ
  • Yakıt (IFO, GASOIL)
  • Temizlik Kimyasalları
  • Yağlar (MOTORYAĞLARI,TERMAL YAĞLAR VB.)
  • Temiz Su
  • Yakıt (LPG)

SEKTÖREL TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN 7/24 0090 530 931 17 30 NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRİSİNİZ.

'' İSTANBUL 34'' Uzman kadro, kaliteli ve güvenilir hizmet.